VirtuOSS Academy školicí centrum

 

VirtuOSS Academy školicí centrum

Jsme nadšenci do digitálních technologií. Pracujeme s nimi už více než 10 let. Rádi bychom se s Vámi podělili o naše zkušenosti a poradili, jak tyto technologie využít naplno. V našem brněnském středisku Virtuoss academy proto od letošního roku připravujeme kurzy pro stomatology, ortodontisty i zubní techniky.

VirtuOSS 3D je soukromé zdravotnické zařízení, které se již od roku 2010 zaměřuje na poskytování služeb v oboru stomatologické radiologie. Stomatologie se jako lékařský obor v posledních letech velmi rozvíjí a neustále zdokonaluje. V současné době je největším trendem digitalizace, a to jak v zubních ordinacích, tak i laboratořích. Otiskuje se pomocí ordinačního skeneru, následně se v laboratoři zpracovávají data a probíhá virtuální návrh náhrady a modelu, který se vytiskne na 3D tiskárně, nebo se frézuje. Naše radiologická střediska a laboratoř pracují již několik let se všemi těmito moderními digitální přístroji, které v našich rukou dokáží přinést co největší benefit.

Naší prioritou je profesionální přístup a služby v oblasti vzdělávání ve stomatologii. Pořádáme praktické i teoretické kurzy pro ortodontisty, stomatology a zubní techniky. V našem školicím středisku přednášejí ti nejlepší z oboru stomatologie, cad/cam, radiodiagnostiky, implantologie a dentalní hygieny.

Digitální školicí místnost je vybavena moderními počítači se softwary firmy 3Shape. Intraorálním skenerem Trios 3. Součástí výukové laboratoře je stomatologická fréza Kavo Arctica a Imes-icor One, 3D tiskárna Formlabs 2, stolní skener 3Shape D500 a laserová bodovačka Elletrolaser.

V této kategorii není žádné zboží.

Naše zboží