Curasept ADS 350 gel - 30 ml
- Výrobce
- Curasept
- Kód
- 8056746070274
- EAN
- 8056746070274
- Dostupnost
- SklademK dodání už dnes
Kdy zboží dostanete?
Osobní účast - JEN PRO ŠKOLENÍ už dnes
GLS ČR - kurýrní služba ve čtvrtek 09.04.2026
GLS SK - kurýrní služba v pátek 10.04.2026
Osobní odběr - Prodejna BELdental, Porubská 1015/17, Ostrava-Poruba v pátek 10.04.2026
Osobní odběr - Prodejna BELdental, Janouškova 4, Brno v pátek 10.04.2026
Zásilkovna CZ v pondělí 13.04.2026
Zásilkovňa SK v pondělí 13.04.2026
Termíny dodání jsou platné, pokud objednáte nyní, 03.04.2026 1:08 a pro 1 ks.
- Naše cena s DPH
- 219,00 Kč /ks
- Naše cena bez DPH
- 180,99 Kč/ks
Popis
Gel CURASEPT ADS 350 obsahuje 0,5 % chlorhexidinu a je určen pro lokální péči o dásně. Užívá se jako prevence předoperačních zákroků a pooperačních komplikací. Poskytuje spolehlivou podporu ústní hygieny na určitém místě. Gel natírejte prstem nebo měkkým zubním kartáčkem přímo na zanícené dásně a nechte působit. Gel má dobrou přilnavost a příjemnou svěží chuť. Účinná je rovněž aplikace stomatologem přímo do parodontálních kapes.
Složení: Aqua, Propylene Glycol, Xylitol, Hydroxyethyl Cellulose, Chlorhexidine Digluxonate, Ascorbic Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Metabisulfite, Aroma, Methylparaben.
Použití:
Gel je určen pro krátkodobé intenzivní použití, obvykle po dobu 3–7 dnů, nebo podle doporučení zubního lékaře. Aplikuje se přímo na postižená místa na dásních pomocí prstu, ultra-měkkého zubního kartáčku nebo mezizubního kartáčku. Je vhodný pro pacienty s parodontózou, záněty dásní, po chirurgických zákrocích v ústech, při použití ortodontických aparátů, protéz a implantátů.
Bezpečnostní upozornění:
Pouze pro vnější použití v dutině ústní. Nepolykejte. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě podráždění nebo alergické reakce přerušte používání a poraďte se se zubním lékařem. Uchovávejte při pokojové teplotě a chraňte před přímým slunečním zářením. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti uvedené na obalu.

