Aftová angína
Jak vyzrát na aftovou angínu?
Ochranný gel Curasept Afterapid pro lokální použití na vředy a afty v ústech. Vytváří ochrannou vrstvu na postiženém místě, regeneruje sliznici, snižuje bolest a zkracuje dobu hojení. 10 ml
Osobní účast - JEN PRO ŠKOLENÍ už dnes
GLS ČR - kurýrní služba ve středu 01.04.2026
GLS SK - kurýrní služba ve čtvrtek 02.04.2026
Osobní odběr - Prodejna BELdental, Porubská 1015/17, Ostrava-Poruba ve čtvrtek 02.04.2026
Osobní odběr - Prodejna BELdental, Janouškova 4, Brno ve čtvrtek 02.04.2026
Zásilkovna CZ v úterý 07.04.2026
Zásilkovňa SK v úterý 07.04.2026
Termíny dodání jsou platné, pokud objednáte nyní, 30.03.2026 0:45 a pro 1 ks.
Curasept Afterapid DNA ochranný gel na vředy v ústech, aftózní stomatitidu a poranění způsobená úrazy nebo nedostatkem vitamínů, herpes labialis, stomatitidu vyvolanou chemoterapií nebo radioterapií. S obsahem mukoadhezivních polymerů, DNA a kyseliny hyaluronové. Zmírňuje bolest vytvořením ochranné vrstvy na povrchu rány, zkracuje dobu léčby a napomáhá regeneraci sliznice. Neobsahuje alkohol, nepálí ani nedráždí. Nemění vnímání chuti, vhodný pro děti od 6 let.
Podrobné informace včetně bezpečnostního upozornění a pokynů zobrazíte kliknutím na "Zobrazit celý popis".
Klíčové vlastnosti:
• Ochranný gel na vředy, afty a poranění v ústech
• Urychluje proces hojení a mírní bolest
• Nanáší se pomocí aplikátoru
• K použití maximálně týden v kuse
• Neobsahuje alkohol
• Složení vhodné i pro vegany
Složení: Purified Water, Propylene Glycol, Vp/Va Copolymer, Carbomer, Cellulose Gum, Calcium/Sodium Pvm/Ma Copolymer, Hydrolyzed Rna/Dna, Leuconostic/Radisch Root Ferment Filtrate, Sodium Hyaluronate Allantoin, Glycyrrhetinic Acid, Beta-Glucan, Glycerin, Ruscus Aculeatus Root Extract, Bisabolol, Manuka Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, O-Cymen-5-Ol, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Ammonium Glycyrrhizate, Sodium Saccharin, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Aroma, C.I.42090
Použití: Malé množství gelu naneste pomocí přibaleného aplikátoru přímo na postižené místo v ústech 2x denně po dobu 1 týdne. Ústa se nevyplachujte nejméně jednu hodinu.
Bezpečnostní upozornění: Nepolykejte. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pozorně si přečtěte upozornění a návod k použití. Vhodné pro děti starší 6 let pod dohledem dospělé osoby.
Tento přípravek je zdravotnickým prostředkem třídy I.
Objem 10 ml