Braun Oral-B Vitality Sensitive Clean D12 elektrický kartáček

 

Braun Oral-B Vitality Sensitive Clean D12 elektrický kartáček

Novinka

Dostupnost: skladem

Cena s DPH: 479 Kč
Cena bez DPH: 395,87 Kč

ks
1029
Braun Oral-B Vitality Sensitive Clean D12

Braun Oral-B Vitality Sensitive Clean D12 - popis produktu:

Šetrné, ale přesto precizní čištění zubů a dásní s akumulátorovým zubním kartáčkem Oral-B Vitality D12-513S Sensitive Clean. Čisticí hlavice Sensitive má extra jemná vlákna, která jemně a pečlivě odstraní nečistoty z Vašich zubů, aniž by dráždila dásně.

2D technologie pro efektivní čištění

Nechtěného plaku zbaví Vaše zuby čistící hlava pomocí otáčivého pohybu, kterým rozruší plak a odmete jej pryč ze zubu. Kartáček učiní 7600 těchto pohybů, proto je čištění je výrazně lepší než u ručního kartáčku. Měkká vlákna Sensitive čistí do hloubky i mezizubní prostory bez poškození povrchu skloviny. Vaše zuby tak budou lépe vyčištěné, čímž snížíte riziko vzniku zubního kazu. 

 

Časovač

Zubní lékaři doporučují čistit zuby po dobu dvou minut, proto Vám časovač kartáčku dá po dvou minutách signál, že tato doba již uběhla. Díky této funkci si můžete být jisti, že vždy dodržíte doporučovanou dobu čištění.

 

Až 5 dní provozu na baterii

Kartáček je vybaven baterií, díky které ho můžete na jedno nabití používat až 5 dní při čištění 2x denně po dobu dvou minut.

 

Vyměňte kartáčkovou hlavici včas

Kartáček sám upozorní, kdy je potřeba výměnit čisticí hlavičku. Modrá vlákna Indicator® postupně blednou a když jsou z poloviny vybledlá, je čas výměny.

 

Obsah balení:

  • Tělo kartáčku Oral-B Vitality Sensitive Clean
  • 1ks čisticí hlavice Sensitive
  • Nabíječka

Výrobce: Oral-B


Naše zboží