i-Arch - nový přístup v ortodontické léčbě, přednáší Dr. Vittorio Gaveglia (Itálie) - BELdental

 i-Arch - nový přístup v ortodontické léčbě, přednáší Dr. Vittorio Gaveglia (Itálie)

Začátek: 06. 03. 2020 09:00
Konec:   06. 03. 2020 16:00

i-Arch je unikátní systém ortodontických oblouků, který umožňuje vysoce inovativní, efektivní, jednoduchý a biologický ortodontický přístup. Přednáší Dr. Vittorio Gaveglia (Itálie).

i-Arch - nový přístup v ortodontické léčbě

               

Přednášející: Dr. Vittorio Gaveglia (ITÁLIE)

Specialista v ortodoncii s titulem z r. 1992 z univerzity v Římě

Druhý titul z r. 2004 v oboru "Ortodoncie, Gnatologie a orofaciální trauma" z univerzity “G. D’Annunzio”, Chieti

Člen S.I.D.O. (Italian Society of Orthodontic)

Dr. Gaveglia pracuje jako ortodontista na několika klinikách v Římě. Přednáší na ortodontických konferencích v Itálii i v zahraničí o problematice TMK. Působí jako poradce pro SIA Orthodontic Manufacturer pro výzkum, vývoj a klinické testování nových produktů v oblasti stomatologie a ortodoncie. Mimo jiné vyvinul klinickou fázi i-Arch přístupu, který zjednodušuje ortodontické postupy "straight wire" preskripce - speciálně vyvinuté ve spolupráci se SIA Orhodontic Manufacturer. Systém léčby i-Arch zkracuje dobu léčby, minimalizuje nežádoucí pohyby zubu a umožňuje více biokompatibilní a méně destruktivní pohyb zubu. Osobně pracoval v souladu s filozifií i-Arch na více než 50 klinických případech v posledních dvou letech, a na kterých a budou prezentovány výsledky v průběhu tohoto kurzu.

 

Termín:                     6. 3. 2020 | pátek  Brno, školicí středisko Virtuoss Academy, Janouškova 579/4
 

Cena:                       BUDE UPŘESNĚNO

Upozornění: V ceně je zahrnuto kurzovné, oběd a občerstvení

 
Náplň kurzu:

i-Arch je unikátní systém ortodontických oblouků, který umožňuje vysoce inovativní, efektivní, jednoduchý a biologický ortodontický přístup. Jeho efektivita je dána možností vložení torze použitím hranatých oblouků v nivelizační fázi a jednoduchost přístupu je dána menším počtem drátů nutných pro léčbu.
Tento přístup zkracuje dobu léčby, protože se snižuje počet výměn oblouků. i-Arch systém léčby se vyznačuje použitím inovativních hranatých oblouků pro okamžitou torzi s použitím velmi jemných sil, a to již od začátku léčby. i-Arch je plně kompatibilní s jakoukoliv “straight wire” preskripcí .018.

Kordinátor pro školení:

Jana Kopřivováel: +420 774 727 160

koprivova@beldental.cz

 

 

 

Naše zboží