Podporujeme nadaci DEBRA ČR - BELdental

 

Podporujeme nadaci DEBRA ČR

28. 11. 2016

DEBRA Česká republika

Charitativní organizace DEBRA ČR, z.ú. byla založena v roce 2004. Je členem mezinárodního uskupení  DEBRA INTERNATIONAL. Organizace DEBRA na celém světě podporují lidi se vzácným puchýřnatým onemocněním  Epidermolysis bullosa congenita (EB) – v Česku nazývaným nemoc motýlích křídel.

 

Posláním DEBRA ČR, z.ú. je zvyšovat kvalitu života lidí trpících nemocí motýlích křídel a jejich rodinám. Snaží se zapojovat lidi s EB do plnohodnotného života.

 

Jejich aktivitami usilují o to, aby nemocní a jejich rodiny dokázali čelit tíživé ekonomické situaci, psychickým a sociálním problémům, jež vyplývají ze záludnosti tohoto onemocnění.

Cílem činnosti DEBRA ČR, z.ú. je pomoci prosazovat a hájit zájmy lidí s nemocí EB, popřípadě jejich rodin. Zabezpečovat jejich informovanost a spolupracovat s vládními, krajskými a dalšími institucemi.

Veškeré služby a sociální poradenství jsou poskytovány zdarma.

Výsledek obrázku pro nemoc motýlích křídel

 

Patronka nadace

„Když jsem se dozvěděla o EB a poznala lidi trpící touto chorobou, vyvolalo to ve mně obdiv nad jejich bojovností i úctu k těm, kteří jim neúnavně pomáhají. Má touha pomoci vyústila v pevné pouto s organizací DEBRA ČR, která je obrovskou podporou pro nemocné a jejich rodiny.“ Jitka Čvančarová 

http://www.debra-cz.org/sites/all/themes/debra/images/patronka.png

 

Naše zboží