NOVÉ stomatologické frézy v prodeji - BELdental

 

NOVÉ stomatologické frézy v prodeji

21. 02. 2018

Nově nabízíme stomatologické frézy značek imes-icore a ROLAND.

CORiTEC One

Nový systém CORiTEC One je ideální pro zpracování všech běžných CAD/CAM bloků až do velikosti 65 mm x 40 mm x 20 mm (maxi bloky). Díky nové extrémně stabilní kinematice náprav je stroj vhodný také pro obrábění prefabrikovaných opěrek. Vysoce kvalitní konstrukce z litého hliníku zajišťuje maximální stabilitu. Systém je pohodlně ovládán prostřednictvím velkého dotykového displeje s integrovaným vysoce výkonným počítačem; není vyžadován žádný další počítač.

VÍCE INFORMACÍCORiTEC 250i

Frézy CORiTEC 250i jsou nejčastěji používané systémy CAD/CAM na bázi materiálů zirkonu, PMMA nebo vosku. Díky pětiosé technologii mohou tyto stroje vyrábět také složité zubní protézy s pahýly  a podsekřivinami bez dodatečné práce. Tyto systémy jsou ideální, pokud je pro vás důležitý poměr cena/výkon s velmi vysokou flexibilitou systému.

Zpracování CAD/CAM bloků nebo prefabrikovaných abutmentů je také možné s použitím příslušného adaptérového systému. CORiTEC 250i je levný systém s velkým množstvím materiálů, pětiosým systémem a také vysokým stupněm flexibility.

VÍCE INFORMACÍ

 


 

DWX-4W

Roland DG nyní nabízí zařízení na mokré frézování pro přesnou a nekomplikovanou výrobu keramiky a kompozitních pryskyřic. DWX-4W produkuje korunky, můstky, inlay a onlay a dýhy vysokou rychlostí s vřetenem Jaeger DentaDrive, simultáním bezobslužným čtyřosým frézováním a zvýšenou účinností s možností naplnění až tří standardních bloků najednou. Díky spolehlivosti a podpoře produktu společností Roland DG je fréza DWX-4W z cenově dostupných a spolehlivých frézovacích technologií nejlepší volbou.

VÍCE INFORMACÍ

 


Naše zboží