VIRTUOSS ACADEMY - školicí centrum - BELdental

 

VIRTUOSS ACADEMY - školicí centrum

20. 06. 2019

Pozvánky na praktické kurzy digitální stomatologie a ortodoncie.

KOMPLETNÍ NABÍDKU KURZŮ NALEZNETE ZDE

Virtuoss 3D, s.r.o. je soukromé zdravotnické zařízení, které se již od roku 2010 zaměřuje na poskytování služeb v oboru stomatologické radiologie. Stomatologie se jako lékařský obor v posledních letech velmi rozvíjí a neustále zdokonaluje. V současné době je největším trendem digitalizace, a to jak v zubních ordinacích, tak i laboratořích. Otiskuje se pomocí ordinačního skeneru, následně se v laboratoři zpracovávají data a probíhá virtuální návrh náhrady a modelu, který se vytiskne na 3D tiskárně, nebo se frézuje. Naše radiologická střediska a laboratoř pracují již několik let se všemi těmito moderními digitální přístroji, které v našich rukou dokáží přinést co největší benefit.

 

Rádi bychom se o naše zkušenosti s digitálními technologiemi podělili, a proto od roku 2019 připravujeme kurzy pro stomatology a laboranty v našem brněnském středisku Virtuoss academy.

Zdokonalíme vaše know -how

Naší prioritou je profesionální přístup a služby v oblasti vzdělávání ve stomatologii. Pořádáme praktické i teoretické kurzy pro ortodontisty, stomatology a zubní techniky. V našem školicím středisku přednášejí ti nejlepší z oboru stomatologie, cad/cam, radiodiagnostiky, implantologie a dentalní hygieny.

Digitální školicí místnost je vybavena moderními počítači se softwary firmy 3shape. Intraorálním skenerem Trios 3. Součástí výukové laboratoře je stomatologická fréza Kavo Arctica a Imes-icor One, 3D tiskárna Formlabs 2, stolní skener 3shape D500 a laserová bodovačka Elletrolaser.

KOMPLETNÍ NABÍDKU KURZŮ NALEZNETE ZDE

Naše zboží