Splat Čistící pěna na zuby a dásně 2 v 1 s příchutí Maximum 50 ml

 

Splat Čistící pěna na zuby a dásně 2 v 1 s příchutí Maximum 50 ml

Akce

Dostupnost: skladem

Cena s DPH: 200 Kč
Cena bez DPH: 165,29 Kč

ks
4603014003010
Splat Čistící pěna na zuby a dásně 2 v 1 s příchutí Maximum 50 ml

Splat Čistící pěna na zuby a dásně 2 v 1 s příchutí Maximum 50 ml - popis produktu:

AKCE od 15.3. - 15.5.2018:

ke koupi 2 pěn pasta SPLAT White Plus / Biocalcium 40 ml jako dárek

 

ČISTICÍ PĚNA 2 v 1 ŘADA EXPRESS

OCHRANA PROTI ZUBNÍMU KAZU A ZDRAVÉ DÁSNĚ

Čisticí pěny jsou speciálně navrženy pro všechny, kteří žijí aktivně a oceňují úsporu času. Pěna čistí zubní sklovinu, která je pak perfektně hladká, zabraňuje tvorbě zubního plaku, chrání zuby a dásněa zanechává dech na dlouhou dobu svěží.

Stabilizuje hladinu pH až na 4 hodiny nebo do Vašeho dalšího jídla. Čistící pěna může být použita buď samostatně nebo se zubním kartáčkem.

Inovativní systém ochrany proti zubnímu kazu LUCTATOL je unikátní kombinací extraktu z lékořice, laktoperoxidázy a laktoferrinu, který efektivně bojuje proti zubnímu kazu, zpomaluje tvorbu zubního plaku a zanechává dlouhodobě svěží dech. Synergie složek a jejich široký účinek na patogenní bakterie snižuje riziko vzniku zubního kazu a inhibuje tvorbu plaku o 96%. ALOE VERA gel, granátové jablko a rakytník z oblasti Altai obsahují minerály, vitamíny a aminokyseliny a mají hydratační a protizánětlivý účinek.

Čistící pěny jsou vhodné jako doplněk ke každodenní péči o dutinu ústní a pro použití po každém jídle, kdy je obtížné použití zubního kartáčku. Čistící pěny jsou ideální pro pacienty s rovnátky nebo sjinými ortodontickými aparáty.

 

AKTIVNÍ SLOŽKY: extrakt z lékořice, laktoferrin, laktoperoxidáza, glokózooxidáza, extrakt z listů aloe vera, extrakt z granátového jablka, extrakt z rakytníku řešetlákového.


KLINICKY TESTOVÁNO*

Snížení tvorby zubního plaku o 96%

Zvýšení účinnosti při léčbě zánětů v ústní dutině

Významné zlepšení hygienického stavu dutiny ústní při nošení rovnátek a jiných ortodontických pomůcek


*POTVRZENO DLOUHODOBÝMI TESTY

Výsledky testů in vitro, Maruzen PHARMACEUTICALS CO., LTD., Japonsko, klinické testy v 1. Moskevské státní univerzitě lékařství I.M. Sechenov

 

VYČISTĚTE SI ZUBY ZA 5 SEKUND: BEZ ZUBNÍHO KARTÁČKU, BEZ VODY

Čistící pěny prodáváme v příchutích: Malina, Máta, Levandule, Aloe vera a Tee tree, Vanilka, Maximum

 

Bez fluoridu.

 

Dokonce i malá svačina nebo nápoj poruší rovnováhu pH ústní dutiny, což vede k aktivnímu růstu bakterií a tvorbě zubního plaku na povrchu zubů. V důsledku toho se tvoří v ústní dutině bakterie streptococcus mutans, které poškozují zubní sklovinu a zapřičiňují tvorbu kariézních skvrn – zejména v oblasti s nízkou hustotou zubní skloviny. To je důvod, proč je doporučeno vyčistit dutinu ústní po každém jídle a udržet tak zuby zdravé a dech svěží.

Výrobce: SPLAT


Naše zboží