SPLAT Čisticí pěna na zuby a dásně 2 v 1 s příchutí Aloe vera a Tea tree, 50 ml

 

SPLAT Čisticí pěna na zuby a dásně 2 v 1 s příchutí Aloe vera a Tea tree, 50 ml

Dostupnost: skladem

Cena s DPH: 200 Kč
Cena bez DPH: 165,29 Kč

ks
4003034
SPLAT Čisticí pěna na zuby a dásně 2 v 1 Aloe vera a Tea tree, 50 ml

SPLAT Čisticí pěna na zuby a dásně 2 v 1 Aloe vera a Tea tree, 50 ml - popis produktu:

ČISTICÍ PĚNA 2 v 1 ŘADA EXPRESS

OCHRANA PROTI ZUBNÍMU KAZU A ZDRAVÉ DÁSNĚ

Čisticí pěny jsou speciálně navrženy pro všechny, kteří žijí aktivně a oceňují úsporu času. Pěna čistí zubní sklovinu, která je pak perfektně hladká, zabraňuje tvorbě zubního plaku, chrání zuby a dásně a zanechává dech na dlouhou dobu svěží.

Stabilizuje hladinu pH až na 4 hodiny nebo do Vašeho dalšího jídla. Čisticí pěna může být použita buď samostatně nebo se zubním kartáčkem.

Inovativní systém ochrany proti zubnímu kazu LUCTATOL® je unikátní kombinací extraktu z lékořice, laktoperoxidázy a laktoferrinu, který efektivně bojuje proti zubnímu kazu, zpomaluje tvorbu zubního plaku a zanechává dlouhodobě svěží dech. Synergie složek a jejich široký účinek na patogenní bakterie snižuje riziko vzniku zubního kazu a inhibuje tvorbu plaku o 96 %. ALOE VERA gel, granátové jablko a rakytník z oblasti Altai obsahují minerály, vitamíny a aminokyseliny a mají hydratační a protizánětlivý účinek.

Čisticí pěny jsou vhodné jako doplněk ke každodenní péči o dutinu ústní a pro použití po každém jídle, kdy je obtížné použití zubního kartáčku. Čisticí pěny jsou ideální pro pacienty s rovnátky nebo s jinými ortodontickými aparáty.

 

AKTIVNÍ SLOŽKY: extrakt z lékořice, laktoferin, laktoperoxidáza, glokózooxidáza, extrakt z listů aloe vera, extrakt z granátového jablka, extrakt z rakytníku řešetlákového.

 

KLINICKY TESTOVÁNO*

Snížení tvorby zubního plaku o 96 %

Zvýšení účinnosti při léčbě zánětů v ústní dutině

Významné zlepšení hygienického stavu dutiny ústní při nošení rovnátek a jiných ortodontických pomůcek

 

*POTVRZENO DLOUHODOBÝMI TESTY

Výsledky testů in vitro, Maruzen PHARMACEUTICALS CO., LTD., Japonsko, klinické testy v 1. Moskevské státní univerzitě lékařství I.M. Sechenov

 

Čistící pěny prodáváme v příchutích: Malina, Máta, Levandule, Aloe vera a Tee tree, Maximum

Bez fluoridu.


Dokonce i malá svačina nebo nápoj poruší rovnováhu pH ústní dutiny, což vede k aktivnímu růstu bakterií a tvorbě zubního plaku na povrchu zubů. V důsledku toho se tvoří v ústní dutině bakterie streptococcus mutans, které poškozují zubní sklovinu a zapřičiňují tvorbu kariézních skvrn – zejména v oblasti s nízkou hustotou zubní skloviny. To je důvod, proč je doporučeno vyčistit dutinu ústní po každém jídle a udržet tak zuby zdravé a dech svěží.

Výrobce: SPLAT


Naše zboží