iMES iCORE CORiTEC 150i stomatologická fréza

 

iMES iCORE CORiTEC 150i stomatologická fréza

Novinka

Dostupnost: poslat dotaz

Cena tohoto produktu je k dispozici pouze přihlášeným partnerům

Zaregistrujte se jako velkoobchodní zákazník/partner!

Budete pak mít přístup k cenám produktů určených výhradně pro naše dealery a budete je moci také v našem e-shopu objednávat.
iMES iCORE CORiTEC 150i

iMES iCORE CORiTEC 150i - popis produktu:

CORiTEC 150i

IMES-ICORE® PŘEDSTAVUJE CORITEC 150i PRO
Po 30 měsících vývoje společnost imes-icore® GmbH s hrdostí oznamuje uvedení nové série strojů CORiTEC 150i. Stroje řady CORiTEC 150i jsou systémy obzvláště vhodné pro praktické laboratoře a laboratoře. Nejnovější řada technologického vývoje imes-icore® poskytuje kompaktní frézovací systém s maximální flexibilitou a širokou škálou funkcí.

Maximální výkon v kombinaci s minimálními požadavky na prostor a mnoha novými funkcemi. Řada CORiTEC 150i je prvotřídní systém pro zpracování disků a bloků. Nově navržené monoblokové odlévané tělo zajišťuje maximální stabilitu, takže každá náhrada je zpracována s nejvyšší možnou přesností. 5-ti osá simultánní technologie poskytuje řadě 150i jedinečný poměr velikosti a funkčnosti.
Při navrhování nového softwaru stroje „CORiTEC smart control“ byl kladen velký důraz na intuitivní ovládání a jednoduchou obsluhu stroje.


Společnost imes-icore® GmbH nabízí CORiTEC 150i ve třech různých verzích: CORiTEC 150i PRO, CORiTEC 150i dry a CORiTEC 150i dry eco. Hlavní rozdíly mezi těmito verzemi jsou v rámci možností opracování a vybavení.


CORiTEC 150i PRO představuje nejvybavenější stroj této série. Nabízí uživateli možnost kombinovaného suchého a mokrého opracování v jednom systému. Přístroj je vyvinut pro opracování materiálů: oxid zirkoničitý, PEEK, vosk, PMMA a další plasty nebo kompozitní materiály. Mokré obrábění nabízí uživateli rozšířené výrobní spektrum s možností opracování sklokeramiky a lithium disilikátu. Kromě toho vysoká stabilita stroje umožňuje výrobu prefabrikovaných abutmentů z titanu nebo CoCr od různých výrobců. Chladicí systém je plně integrovaný, není nutný externí přívod vody.


Druhou variantou řady strojů je CORiTEC 150i dry, který je čistě navržen pro suché zpracování.


Třetí verze je CORiTEC 150i dry eco. Tento stroj pro suché opracování se vyznačuje mimořádně atraktivní cenou - bez jakýchkoli chybějících výhod řady 150i. Hlavním rozdílem oproti dvěma dalším verzím je skutečnost, že CORiTEC 150i dry eco potřebuje k provozu externí počítač nebo notebook.


Výkonné vřeteno všech verzí CORiTEC 150i je určené pro frézovací nástroje s průměrem hřídele 3mm. Vysokofrekvenční vřeteno s výkonem 0,75 kW dosahuje rychlosti až 100 000 otáček za minutu. Kromě držáku disku o průměru 98 mm podporují všechny stroje i použití pootevřeného držáku s názvem „C-Clamp“. Tento držák umožňuje výrobu speciálních náhrad, které vyžadují extrémně vysoké úhly zpracování.
Všechny systémy strojů jsou konstruovány s integrovaným ionizátorem. Tím se zabrání statickému nabití částic při frézování plastů, což zajišťuje čistou vnitřní komoru stroje.Výrobce:

imes-icore GmbH (Německo)

 

Technologie obrábění:

mokré i suché frézování

 

Počet os (obrobek):

5osá fréza, osa A až ± 30 °

 

Zpracovatelné materiály:

sklokeramika, hybridní keramika, vosk,

Zirkonium dioxid, Aluminium oxid,

PMMA, plasty, kompozity, předfrézované

titanové abutmenty, bloky 98 mm/98,5 mm,

Lava frames, CAD/CAM bloky 3 pozice

 

Výměna nástrojů:

automatická výměna nástrojů, 12 pozic

 

Systém software, kompatibilita:

otevřený systém, data ve formátu STL,

3Shape CAMbridge

 

Provozní napětí, příkon:

230 V, 400 W

 

Rozměry a hmotnost:

544 × 650 × 612 mm, 95 kg

Více informací ZDE

 

 

Výrobce: imes-icore


Naše zboží