TMD APPLIANCE™ Trainer pro poruchy TMK

 

TMD APPLIANCE™ Trainer pro poruchy TMK

Dostupnost: poslat dotaz

Cena s DPH: 1 699 Kč
Cena bez DPH: 1 477,39 Kč

ks

TMD APPLIANCE™ Trainer pro poruchy TMK - popis produktu:

Tento výrobek je určen k prodeji pouze po předchozí konzultaci s Vaším stomatologem nebo logopedem.
Nedoporučujeme nákup tohoto výrobku bez doporučení lékaře!
Náš personál s Vámi nemůže konzultovat léčebný plán Vašeho stomatologa nebo logopeda. Děkujeme.

JSTE ZUBNÍ LÉKAŘ? PRO SVOU CENU VOLEJTE 596 638 223

 

TMD APPLIANCE™ trainer je tvrdší, poloflexibilní, přizpůsobitelná dlaha (pozicionér), který používá technologii dvou vrstev. Po zahřátí ve vroucí vodě po dobu 2 minut se přiloží na dolní čelist a skus se může přizpůsobit podle potřeb. Dlaha je nízkoprofilová a pevným pohodlným nasazením, které umožňuje jeho použití v době denních aktivit a dovoluje přitom jasný a lehký projev. Je ideální na denní použití. Nejlepší je v kombinaci s noční aplikaci TMJ. Je výborná na snížení prasknutí a akutní bolesti TMK. Může se použít i s chybějícími stoličkami.

Klinické aplikace:

  1. Porucha temporomandibulárního kloubu
  2. Léčba, kde se vyžaduje tvrdá dlaha. 
  3. Nejlepší řešení pro prasknutí a posun disku.

 

Výhody aplikáce TMD:

Okamžité použití lékařem, podle potřeb pacienta se zaměřením na napravení správné polohy čelisti. Pacient je schopný mluvit. Zavedení aplikace TMD pro prochu TMK, znamená denní aplikaci. Umožňuje to použití pozicionéra - dlahy, s kterou se dá lehce mluvit a je přispůsobitelná pro pacienty přímo v ordinaci a má tvrdí vnitřní jádro. Takže v případě, že pacient má chybějící zub anebo má posun disku, tak může lékař aplikovat tento aparát s velmi rychlými výsledky, především při omezeném skusu. Pacient ho může nosit celý den, ale navrhujeme jeho nošení v průběhu dne i v noci s použitím měkčí aplikace TMJ. Je to ideální kombinace léčby problémů jak vnitřních tak externích pouzder.

 

Vlastnosti TMD:

Tvrdost je přizpůsobitelná pro individuálního pacienta, přizpůsobení na dolní čelist, čistý a lehký může být použit i v případě chybějících stoliček, polotuhý konstrukční materiál, dvojité vnitřní a vnější vrstvy, jen cca 5 minut na umístění a přizpůsobení, základ ve tvaru křídla na dekompresi kloubu.


Čistěte trainer pod tekoucí vodou a jednou týdně použijte roztok na čištění aparátků, např. Retainer Brite.


Výrobce: Myofunctional Research


Naše zboží